BAKIM VE TEMİZLİK

Pano ve inverter rutin bakımları dışında özellikle doğaya en çok maruz kalan panellerin yıllık veya kirlenme durumlarına göre 6 aylık temizlik operasyonlarını bünyemizde bulunan otonom robotlar ile gerçekleştirerek verimi maksimize ediyoruz.

Bakım hizmetlerimizin ilk kısmı koruyucu bakım aşamasıdır. Santralde kontrol edilmesi gereken donanımlar belirlenir aylık veya yıllık bakım planlama takvimi oluşturularak santralinizde oluşabilecek arızalar gerçekleşmeden önlemler alınır.

Bakım hizmetlerimizin ikinci kısmı ise mevsimsel olarak yapılan bakımlardır. Santralinizde yer alan elektriksel ve mekanik donanımlar mevsim koşullarına göre incelenir, bakımları gerçekleştirilir.

Son hizmetimiz ise temizlik üzerinedir. Santralinizin kirlilik durumuna göre periyotlar belirlenerek belli aralıklarda bünyemizde bulunan otonom robotlar ile saf su kullanılarak gerçekleştirilir. Bu bakımda belirgin üretim performans artışlarının yanında panellerinizin sağlığı ve uzun süreli tam performans çalışması sağlanmaktadır.

HEMEN ARA